AS RacingAS Racing Online F1 Liga
Üdvözlet
Chatbox
Üzenetek írásához regisztrált tagnak kell lenned - jelentkezz be, vagy regisztrálj

SOOR
márc 20 : 18:37
Fel van telepítve ,már csak beállítások vannak hátra

Idoli
márc 19 : 19:02
megvan.. nem olvastam vissza

Idoli
márc 19 : 18:55
szia mawe! barát listába hiába keresem a neved nem találom... így kerestelek hogy "mawerick" ez így jó?

Sebenoli
márc 18 : 19:32
Sziasztok! Én sajnos nem tudom vállalni a versenyzést, de ha kell segíteni valamit Mawe, írj és igyekszem megoldani. Üdv

mawerick
márc 17 : 19:43
Gyuri az f1 2018 meg van?

mawerick
márc 17 : 19:38
Innen tudod telepíteni a steamot "https://store.steampowered.com/?l=hungarian"

mawerick
márc 17 : 19:36
A steamot simán letöltöd, és telepíted készítesz egy fiókot, és onnan már tudjuk keresni egymást!

mawerick
márc 17 : 19:34
Jelöljetek be barátnak!

SOOR
márc 17 : 19:29
infokat tudsz adni ?
telepítés stb

mawerick
márc 17 : 19:19
Hali Laci Gyuri keressetek meg Mawerick1967 a steamos nevem

Idoli
márc 17 : 18:38
szia SOOR! jó látni a régi neveket

Idoli
márc 17 : 18:37
na most nekem van hozzáférésem... mit kell csinálnom?

mawerick
márc 17 : 08:35
Ma délután egy próba?

mawerick
márc 17 : 08:22
Rendben kell hozzá steames hozzáférés, és megtudok hívni mindenkit!!

SOOR
márc 16 : 11:30
Lehet még én is rápróbálok.

Idoli
márc 09 : 11:03
egy próbát megér

mawerick
márc 08 : 07:24
Szerintem most már jobb mint az rfactor 2!

mawerick
márc 08 : 06:57
Esetleg egy codemaster 2018 szezont?

MX
dec 31 : 23:24
BUÉK !

Tomynho
dec 31 : 21:53
Meglátjuk, de sok reményt nem fűzök már hozzá. Minden esetre új év új remények, B.U.É.K. mindenkinek!

mawerick
dec 31 : 20:20
Remélem 2019. újra tudjuk szervezni a ligát!!!!!!!!!!

Fuqx
júl 08 : 09:53
köszi a segítséget mindenkinek

lassan egy használható setem is lesz, de ez mér eltart egy ideig

Tomynho
júl 07 : 21:14
Hát a Track Map PLugint felejtsd el. Mivel most vetted gondolom pár dolog még új, így gyorsba a lényeget megpróbálom összegezni.
1. rf2 már dx11-es ha jön új build arra frissít automatikusan steam indításnál. Track map plugin pedig csak dx9-be működik. Vissza állítani nem tudom érdemes e, sztem nem ér annyit.
Ami a DRS-t illeti azt beállításokban Rear flap néven találod. Arra beállítod melyikkel akarod aktiválni és annyi. Nem kell mást állítgatni meg ilyenek. Nézz szét steam-ben, rf2 műhely, ott akadnak hudok amik működnek dx11-ben.

Fuqx
júl 06 : 22:16
Tudja valaki mi a teendő, ha a trackmap plugin nem működik?
Bemásoltam az rfactor2 gyökérbe és amikor játékban vagyok, a pluginok listájában benne van és be van kapcsolva, de hiába nyomok ALT+SPACE-t nem történik semmi.
ötlet?

ja és mellesleg hogy kell beállítania drs-t?

Fuqx
júl 05 : 19:27
szerver jelszól kapok?

kösziiiii

Legújabb látogatók
  • Idoli
    [ 1 nap, 6 óra, 20 perc, 37 mp ezelőtt ]
  • SOOR
    [ 1 nap, 10 óra, 16 perc, 57 mp ezelőtt ]
  • Sebenoli
    [ 1 hét, 6 óra, 23 perc, 31 mp ezelőtt ]
  • mawerick
    [ 1 hét, 1 nap, 6 óra, 2 perc, 38 mp ezelőtt ]
  • Tucsok
    [ 1 hónap, 2 hét, 5 nap, 1 óra, 55 perc, 1 mp ezelőtt ]
  • pityu72
    [ 2 hónap, 2 hét, 5 nap, 11 óra, 30 perc, 57 mp ezelőtt ]
  • bimre60
    [ 2 hónap, 3 hét, 3 nap, 14 óra, 35 perc, 14 mp ezelőtt ]
  • MX
    [ 2 hónap, 3 hét, 4 nap, 2 óra, 30 perc, 36 mp ezelőtt ]
  • Tomynho
    [ 2 hónap, 3 hét, 4 nap, 4 óra, 2 perc, 14 mp ezelőtt ]
  • takszis
    [ 3 hónap, 3 hét, 14 óra, 33 perc, 4 mp ezelőtt ]
Címsorok

»Kedden összeülnek az F1 döntéshozói
Fontos nap a világbajnokság jövője szempontjából: a csapatoknak bemutatják a 2021-re tervezett válto ...
»Wolff: A harc csak most kezdődik igazán
A Mercedes első embere egy rendkívül erős Ferrarira számít a hétvégi Bahreini Nagydíjon, olyannyira, ...
»A Ferrari korrigálta az ausztráliai hibákat
A Ferrari az elmúlt bő egy hetet az Ausztrál Nagydíjon észlelt hibák feltérképezésével és kijavításá ...
»Renault: Csalódottság, nagyobb célok - de képesek ezeket elérni?
Cyril Abiteboul és Nick Chester szerint is több van az autóban a Melbourne-ben látottaknál, de nagy ...
»Sainz: Egy dologra kell figyelni a McLarennek
A spanyol F1-es pilóta szerint az év közben hozott fejlesztések döntik el, hogy mire lesz elég idén ...
»Nyárig futamot akar nyerni a Honda
Nem indult rosszul a Red Bull és a Honda közös története, és Verstappen révén a dobogó is összejött. ...
»Boullier: Már az elején bukásra volt ítélve a McLaren-Honda házasság
Sokat vártak tőle, sokáig reménykedtek, hogy a kezdeti problémák után majd minden jóra fordul, végül ...
»Óriási a különbség az IndyCar és az F1 között
Ritkán nyílik alkalom direkt összehasonlításra a tengerentúli sorozat és a száguldó cirkusz között. ...
»Johansson: A független csapatok csak bohócok
Az egykori Formula-1-es versenyző alaposan beolvasott az autósport jelenlegi vezetőségének. Szerinte ...
»Schumacher áprilisban belekóstolhat az F1-be
Sajtóhírek szerint, Mick Schumacher éppen csak megkezdi első Formula-2-es évadát a jövő hónapban, am ...
»Villeneuve: Kubica visszatérése nem jó üzenet
Bár Jacques Villeneuve is csodálja a sérült lengyel pilótát, hogy képes volt újra visszatérni a Form ...
»A Renault-nak a költségplafon az első
Cyril Abiteboul szerint jelenleg semmi sem fontosabb az F1-ben, mint a költségek tisztázása, ugyanis ...
»Bottas szerint aranyat érhet a plusz egy pont
Akár világbajnoki cím sorsáról is dönthet a leggyorsabb körért járó extra pont, amivel Valtteri Bott ...
»Már a McLaren is kilépéssel fenyegetőzik
Ha a 2021-től életbe lépő szabályok nem felelnek meg a wokingi csapat igényeinek, komolyan fontolóra ...
»Wolff: Ausztrália a Honda óriási erejéről árulkodott
Az, hogy a Red Bullban ülő Max Verstappen megelőzte Sebastian Vettel Ferrariját az Ausztrál Nagydíjo ...
»Horner: Bahreinben már több kiderül a valós sorrendről
Egyetlen hétvége alapján nem ítél még a Red Bull csapatfőnöke, hogy tényleg esélyesek lehetnek-e az ...
»2021 az utolsó esély a zuhanás megállítására?
A korábbi McLaren-főnök szerint nagyon rossz irányba tart a Formula-1 azzal, hogy az elképesztő költ ...
»Magnussen: Félek, a Red Bull is elérhetetlen
Hiába kezdett nagyon biztatóan a Haas-Ferrari dán versenyzője, úgy érzi, ismét foghatatlan lesz a há ...
»Vettel: Idén hat bajnoki esélyes lesz
A korábbi évekhez képest sokkal szélesebb és szorosabb világbajnoki küzdelemre készül Sebastian Vett ...
»Wolff: Mi benne vagyunk a költségvetési limitben
A Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff abban bízik, hogy produktív tárgyalásokat tudnak folytatni jövő ...
»„Kvjat és Gasly akár helyet is cserélhetnek”
Danyiil Kvjat kiválóan védekezett a Red Bullt vezető Pierre Gasly ellen az Ausztrál Nagydíjon. Mikha ...
»Hakkinen: Meglepett a Ferrari csapatutasítása
A kétszeres világbajnok Mika Hakkinent abszolút meglepte, hogy a Ferrari már az első versenyhétvégén ...
»Módosítani kell a rajtlámpák elhelyezésén a magasabb hátsó szárnyak miatt
Szokatlan problémára derült fény az Ausztrál Nagydíjat követően: a mezőny végéről rajtoló Robert Kub ...
»Ricciardo: Bahrein szinte nyaralás lesz
A hétszeres futamgyőztes ausztrál számára rémálomszerűen alakult első, Renault-nál töltött versenyhé ...
»Schumacher: Ezért gyenge megint a Williams
Ralf Schumacher sikeresen szerepelt a Williams-BMW-vel az új évezred elején, komoly rálátása van az ...
»Marko: Mindenki hülyének nézett a Honda miatt
A Red Bull főtanácsadóját idiótának tartották, amiért a Renault helyett a Hondával írt alá az idei é ...
»Gaslyt a bahreini szép emlékek erősítik
Nem sikerült jól Pierre Gasly első hétvégéje a Red Bull-lal Ausztráliában, Bahrein viszont egy kedve ...
»Szafnauer: Stroll egy tökös versenyző
Otmar Szafnauer már a szezon elején biztos volt benne, hogy újdonsült versenyzőjük, Lance Stroll gyo ...
»A Haas közelebb lépett a Ferrarihoz
A szezonnyitó Ausztrál Nagydíjon ez látszott. Kevin Magnussen a hatodik pozícióban ért be a két Ferr ...
»Sainz: Már két éve ilyen Renault-motor kellene
Bár a nyitófutamon a Renault-erőforrás nagyon korán beadta a kulcsot Carlos Sainz McLarenjében, mégi ...
»Verstappen: Kínában tudjuk meg, hol tartunk
Remekül szerepelt a Honda és a Red Bull első közös futamukon, de Max Verstappen nem vonna le ebből a ...
»Minőség vagy mennyiség: A Liberty új csapatokat vonzana az F1-be
A Liberty Media egyik stratégiai céljának tartja, hogy 2021-től akár több új istálló is érkezzen a F ...
»A Honda-főnök könnyezett örömében
Két év alatt hatalmasat változott a világ. 2017-ben a borzalmas erőforrás miatt sírhatott a japán gy ...
»Hamilton: Jó látni a Honda újjáéledését
Az évadnyitó Ausztrál Nagydíjon Max Verstappennek köszönhetően tizenegy év után először képviseltett ...
»Bottas: Azért vagyunk itt, hogy harcoljunk
Meggyőző fölénnyel utasította maga mögé a mezőnyt Valtteri Bottas Ausztráliában, köztük csapattársát ...
»Briatore: A Ferrari idén sem fog nyerni
Flavio Briatore úgy gondolja, idén a Ferrarinak nem lesz esélye megnyerni a világbajnoki címet, mely ...
»Mercedes: Megvan Hamilton lassúságának kiváltó oka
A Mercedes Ausztrál Nagydíj utáni vizsgálata meghozta a várva várt eredményt, és kiderült, mi okozga ...
»Ricciardo: Ez nem a Red Bull ellen szól
Az ausztrál versenyző idei sisakfestésén szerepel egy kétértelmű mondat: „stop being them”, vagyis „ ...
»Tost: A Toro Rosso erős csomaggal rendelkezik
A Red Bull fiókcsapata szintén sokat profitál a Honda remekbe szabott motorjából és az anyacsapattal ...
»De Ferran: Norris úgy vezetett, akár egy veterán
Élete első F1-es futamán Lando Norrist a tizenkettedik helyen intették le Ausztráliában. A 19 éves b ...

Közzététel dátuma: Tue, 26 Mar 2019 01:53:47 +0100
Részletek
Fórumok
AS Racing :: Fórumok :: Liga fórum :: Szezon 2018

<< Előző téma | Következő téma >>
FUTAMÉRTÉKELÉS
Oldal:  1 2 3 ... 13 14 [15]
Moderátorok: Atesz, SOOR, mawerick, jojo, Sebenoli
Szerző Üzenet
Bübü
2015 szept 29 k, 21:36
Regisztrált tag #2462
Regisztrált: 2014 dec 10 sze, 20:34
Üzenetek: 82
Ha kilöknek vagy állandóan attol kell tartani előzésnél hogy vajon mikor esek ki vagy épp miért kell állandóan elvenni,akkor engem a boxrajt nem vigasztal.Megpróbálok minden helyzetben figyelni és sportszerűen menni gondolom mástól is elvárható.Óvást tőlem nem kap senki sem most sem máskor nem szeretem a személyeskedést nem szeretnék senkivel rosszban lenni vagy rossz szájizt...Figyeljünk és ennyi.
Vissza az elejére
Sebenoli
2015 szept 30 sze, 18:05

Regisztrált tag #212
Regisztrált: 2012 febr 13 h, 17:20
Üzenetek: 379
Abszolút megértem az álláspontod Tibi.
Ha nem szeretnél óvni konkrét esetet, az a te döntésed. Bár szerintem itt ezt nem kellene hogy személyes sértésnek vegye bárki is, ha óvnak ellene egy esetet.
Ettől függetlenül, örülnék, ha leírnál egy konkrét esetet, én szívesen megnézem, illetve akikre vonatkozik a megjegyzés, tudnak tanulni belőle.

Hogy ne legyen teljesen off téma, pár szót a versenyről.

Egyrészt nagyon örültem, hogy az indulók létszáma nem csökkent, csak kisiklás volt reméljük az előző néhány futam.
Nem könnyű ez a pálya, nehéz alkalmazkodni a változó tapadási viszonyokhoz, és könyörtelenül büntet, ha hibázol.
Ennek szellemében vágtam neki a futamnak.
Nekem egyedül a közepes-közepes-lágy kombináció volt elképzelhető, így egyértelmű volt a választás.
Az időmérő szoros volt Tibivel, bár utólag mindegy mert az első 1-2 körben tudtam hogy támadható leszek a közepes gumikon. Zoli már a rajtnál elkapott, így nem volt könnyű a helyzet, mert közel voltunk egymáshoz, és Opti, és Tibi is elkapott.
Optinak grat ahhoz a manőverhez, mikor kettőnk közé beszúrt miután lendületet vesztettünk a 130R-ben, van vér a pucájában
Aztán kicsit könnyült az autó és a kopottabb gumikon már éreztem hogy jó a tempóm. Szerencsém volt, hogy Tibi hibázott, így ott nyílt egy sansz, amit kihasználtam. Aztán Opti mellé is beszúrtam, majd kicsit nehezebben Zolit is sikerült megelőzni.
Ezek nagyon jó és korrekt csaták voltak szerintem, köszönöm nekik.
Ezután elkezdtem Petee-t üldözni, és lassacskán közeledtem is hozzá, majd hibázott, így elé kerültem, utána sajnos kiesett, pedig szerintem szoros lett volna közöttünk.
Az izgalmas része eddig tartott a futamnak. jojo más dimenzióban volt megint, és bár a végén hibázott ő is, akkorát nem hogy esélyem legyen. Zolit lassan leszakítottam, így a 2. hely biztosnak tűnt. Örülök neki, hogy végül, igazán nagy hiba nélkül sikerült végig menni.
Gratulálok mindenkinek, jó tesztelést a következő futamra!
Vissza az elejére
htiborc
2016 okt 11 k, 08:04
Regisztrált tag #154
Regisztrált: 2011 máj 23 h, 17:50
Üzenetek: 189
Hát nem mindennapi verseny volt a hétvégén.
Először is gratulálok minden célbaérőnek és főként Petinek a futamgyőzelemért.
Sajnos a saját hibám miatt nem sikerült jól a rajt mert nem néztem meg előre hogy az első rajtkockából nem látszik a lámpa és a többi motorhangtól meg nem is hallotam. A verseny jól alakult viszonylag mert a tempóm nagyon jó volt de most látszott nagyon mi a külömbség két beállítás között. Hiába voltam gyorsabb mint Peti nem tudtam megelőzni mert nagyon kevés voltam az egyenesekben, meg nem beszélve róla hogy a szélárnyékban megszűnt a tapadás és pár kör után túlmelegedtek a gumik is.

Összeségében egy nagyon jó verseny volt és nagyon élveztem no meg mindig tanul valami ujjat az ember.

Viszont annyiban egyetértenék miklostamással hogy Sifthunnak többet kéne gyakorolnia mert a lekörözésnél nekem is nekem jött, illetve nem is indulhatott volna a rajtrácsról mert nem volt meg a 107%-a sem. Örülök neki hogy jött versenyre de jó lenne ha egyszer kétszer feljönne gyakorolni is és akkor nem lennének ilyen problémák.

Még egyszer gratulálok mindenkinek és sok sikert a következő futamokhoz.

[ Módosítva 2016 okt 11 k, 08:05 ]
Vissza az elejére
Tomynho
2017 aug 20 v, 22:48
Regisztrált tag #184
Regisztrált: 2011 dec 24 szo, 11:27
Üzenetek: 103
Hát, letudtuk ez a szezon...túl sokan sajnos nem voltunk, de akik igen azok becsülettel odatették magukat.

Sokunk számára ez volt az első bajnokság rf2-vel, bizonyára sokat tanultunk a dologból, néhány dolgot ma már talán máshogy csinálnánk, de ennek ilyennek kellett lennie.
Kicsit sajnálom, hogy így lett vége, elég kaotikusra sikeredett az utolsó 2-3 verseny.
A szezon elején Petire voksoltam volna, akivel harcban állok, de az igazat megvallva talán csak Suzukában toltuk egymást pár körig, azon kívül inkább a taktika, stratégia volt az ami döntött kettőnk között, mert a pályán sűrűn nem találkozunk. Vagy ő nyert magabiztosan, vagy én.

Miklostamas rengeteg balszerencsével küzdött, fogalmam sincs mi okozhatta nála néhány pályán a laggot, mert az én vasam talán még gyengébb is, még se volt gondom, viszont sok esetben úgy láttam, hogy durván öli a gumikat, és ez az esetek többségében megpecsételte sorsát a futamra.
Talán egy jobb gumiválasztás több sikert hozhatott volna számára, de hát most ezt dobta a gép, nagyon jó tempót produkált, és az én szememben azt a Bahreini futamot bizony keményen megnyerte, ott nagyon stimmelt minden...vagyis hát majdnem minden
Érdekes, hogy egyedül ott ment el nekem is a fékem, pedig spóroltam ezerrel, mert ott nagyon nem voltam képben.

A spanyol futamon aratott győzelmem visszaadtam a hitem 2 elég sikertelen verseny után, az lélektanilag nagyon jókor jött, majd a Hungaroringen is számomra kedvezően alakultak a dolgok, és ekkor úgy tűnhetett, hogy már megnyertem, de éreztem, hogy csak nyugtával a napot.
Spában egy szerencsétlen baleset miatt az autómnak egyszerűen nem volt végsebessége, borzasztóan lassú volt, ott sok pontot buktam, majd 2 hétre rá pár perccel futam előtt elszállt a netem, és nem tudtam indulni Monzában. Olivér meg is előzött, és szinte Petinek is sikerült felzárkóznia lőtávolságba.
Suzukában mindent 1 lapra tettem fel, tudtam, hogy nem rajtam múlik a dolog, mert Olivér 7 ponttal volt előttem, így ráért volna 2x csak mögöttem befutni, de volt egy Peti a mezőnyben, aki bármikor képes volt bárkit megverni. Suzukában a keményebb gumikat választottam és nagyon meglepett, hogy tudtam tartani a lépést az egyel lágyabb keveréken lévő pilótákkal, éreztem, hogy jó lehetek. 1 kiállást választottam, de sajnos a tervezettnél előbb kellett kiállnom, mert Peti 2 kiálláson volt...bár ezt tudtam, de számomra ott akkor kellett 2 pozícióval megverni Olivért, hogy a zárófutamon ki-ki alapon harcolhassunk. Suzukában Peti büntetésével sikerült az élen maradni, és 1 pontra megközelíteni Olivért, amivel nyílt sisakos lett a zárófutam, hatalmas izgalmakat ígért...úgy 1-2 napig, aztán sajnos kiderült, hogy Olivér nem tud indulni. Kár, hogy így történt, de úgy gondolom, leginkább a résztvevők létszámából, kicsit már mindenki várta a bajnokság végét, ki az új esélyt, ki a pihenést.
Izgalmas taktikus futamok voltak, több kevesebb szerencsével, de hát mindez a játék része. Úgy gondolom ezt rf1-től nem kaphattunk volna meg, azok a taktikai lehetőségek, amik itt a gumikból adódtak ott lehetetlenség volt kivitelezni, így mindenképpen megérte váltani. Remélem a következő szezonban többen leszünk, visszatérnek a régi arcok és egy izgalmas bajnokságot futhatunk.

Gratulálok minden résztvevőnek, jó pihenést!

Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 ... 13 14 [15]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF