AS RacingAS Racing Online F1 Liga
Üdvözlet
Chatbox
Üzenetek írásához regisztrált tagnak kell lenned - jelentkezz be, vagy regisztrálj

ShiftHUN14
máj 15 : 20:55
Nincs meg sajna az F1 2018. Akár DTM is jöhet hiányzik már a versenyzés.

Idoli
máj 07 : 20:12
codemaster nem lenne jó? ShiftHUN.. ha mégis rfactor akkor DTM?

ShiftHUN14
máj 04 : 23:31
Esetleg rfactor 2 szezon nem lesz? Dirt Rally első része is alkalmas egy kis fun bajnokság indítására nem csak az F1 .

Idoli
ápr 11 : 22:36
szia mawe! idoli44

mawerick
ápr 11 : 18:50
Idoli mi a steamos neved?

SOOR
márc 20 : 18:37
Fel van telepítve ,már csak beállítások vannak hátra

Idoli
márc 19 : 19:02
megvan.. nem olvastam vissza

Idoli
márc 19 : 18:55
szia mawe! barát listába hiába keresem a neved nem találom... így kerestelek hogy "mawerick" ez így jó?

Sebenoli
márc 18 : 19:32
Sziasztok! Én sajnos nem tudom vállalni a versenyzést, de ha kell segíteni valamit Mawe, írj és igyekszem megoldani. Üdv

mawerick
márc 17 : 19:43
Gyuri az f1 2018 meg van?

mawerick
márc 17 : 19:38
Innen tudod telepíteni a steamot "https://store.steampowered.com/?l=hungarian"

mawerick
márc 17 : 19:36
A steamot simán letöltöd, és telepíted készítesz egy fiókot, és onnan már tudjuk keresni egymást!

mawerick
márc 17 : 19:34
Jelöljetek be barátnak!

SOOR
márc 17 : 19:29
infokat tudsz adni ?
telepítés stb

mawerick
márc 17 : 19:19
Hali Laci Gyuri keressetek meg Mawerick1967 a steamos nevem

Idoli
márc 17 : 18:38
szia SOOR! jó látni a régi neveket

Idoli
márc 17 : 18:37
na most nekem van hozzáférésem... mit kell csinálnom?

mawerick
márc 17 : 08:35
Ma délután egy próba?

mawerick
márc 17 : 08:22
Rendben kell hozzá steames hozzáférés, és megtudok hívni mindenkit!!

SOOR
márc 16 : 11:30
Lehet még én is rápróbálok.

Idoli
márc 09 : 11:03
egy próbát megér

mawerick
márc 08 : 07:24
Szerintem most már jobb mint az rfactor 2!

mawerick
márc 08 : 06:57
Esetleg egy codemaster 2018 szezont?

MX
dec 31 : 23:24
BUÉK !

Tomynho
dec 31 : 21:53
Meglátjuk, de sok reményt nem fűzök már hozzá. Minden esetre új év új remények, B.U.É.K. mindenkinek!

Legújabb látogatók
  • Sebenoli
    [ 4 nap, 9 óra, 48 perc, 59 mp ezelőtt ]
  • haronuoyul
    [ 1 hét, 1 nap, 17 óra, 58 perc, 22 mp ezelőtt ]
  • pityu72
    [ 1 hónap, 1 hét, 19 óra, 25 perc, 58 mp ezelőtt ]
  • ShiftHUN14
    [ 2 hónap, 1 hét, 1 nap, 10 óra, 16 perc, 3 mp ezelőtt ]
  • Idoli
    [ 2 hónap, 2 hét, 2 nap, 10 óra, 55 perc, 34 mp ezelőtt ]
  • mawerick
    [ 2 hónap, 2 hét, 5 nap, 19 óra, 33 perc, 52 mp ezelőtt ]
  • redbulll
    [ 3 hónap, 2 nap, 15 óra, 12 perc, 20 mp ezelőtt ]
  • takszis
    [ 3 hónap, 2 hét, 5 nap, 12 óra, 43 perc, 22 mp ezelőtt ]
  • SOOR
    [ 3 hónap, 4 hét, 2 nap, 15 óra, 33 perc, 7 mp ezelőtt ]
  • Tucsok
    [ 5 hónap, 2 hét, 3 nap, 7 óra, 11 perc, 11 mp ezelőtt ]
Címsorok

»A Williams lemaradt, hogy felzárkózhasson
Az F1 aktuális sereghajtójánál jelentős változásokra volt szükség az életben maradáshoz: az autó ala ...
»Semmi különös fejlesztést nem hoz a Ferrari
Mattia Binotto szerint Sebastian Vettel miatt szeretnének jól szerepelni a Német Nagydíjon, a pilóta ...
»Különleges festéssel áll elő a Mercedes
Dupla jubileum alkalmából speciális fényezést villantott a Mercedes F1-es csapata. A Német Nagydíjon ...
»Ocon reagált a Haas- és Williams-pletykákra
A középmezőny több istállójával szóba hozták már a Mercedes védencét, akit Grosjean vagy Kubica hely ...
»Norris: Az F2 megerőltetőbb az F1-nél
Minden alacsonyabb szinten – gokart, F4, F3, F2 – megszenvedte a kategóriaváltásokat Lando Norris. M ...
»Todt nem nézi jó szemmel Vettel zúgolódását
Miközben folyamatos tárgyalások zajlanak 2021-ről, a négyszeres világbajnok kijelentette, a szabályo ...
»Hülkenberg: Ha nem teljesítünk, repülünk
A Renault F1-es pilótát van, aki élcsapatban, van, aki a szérián kívül látná legszívesebben - ő nem ...
»A Red Bull Németországban még erősebb lehet
A Silverstone-ban látott teljesítménye alapján nagy reményekkel érkezik Hockenheimbe a Red Bull F1-e ...
»Hamilton Bottasról: Ez nem személyes
A Mercedes F1-es világbajnoka szerint nem Bottas legyőzése a cél, hanem az, hogy mindig nyerni tudjo ...
»Haas: Grosjean és a Rich Energy is marad
Romain Grosjean készül a Német Nagydíjra, a pletykák ellenére egyelőre megtarthatja helyét a Haas F1 ...
»Hamilton: Az új szárnyak sem segítenek
A brit F1-es világbajnok szerint hiába fejlesztettek a csapatok új első szárnyakat a kiélezettebb kü ...
»Norris napjai nem telnek el versenyzés nélkül
A McLaren újonca minden szabad percét a valós és a virtuális versenypályákon tölti, így biztosítva a ...
»Elég lenne egyetlen Londoni Nagydíjat megrendezni
Nem volna szükséges minden évben Londonban Formula-1-es versenyt tartani – különösen Silverstone mel ...
»Főnökének tetszik, hogy Hamilton megosztó figura
Toto Wolff szerint jobb, hogy ilyen személyiség vb-címvédő versenyzője, Lewis Hamilton annál, mintha ...
»Vettel: Nem létszükséglet, hogy még több városi verseny legyen
Sebastian Vettel tisztában van vele, mik az F1 vezetőségének szándékai, a négyszeres világbajnok azo ...
»Továbbra is motorgyártóvá válna az Aston Martin
A Red Bull F1-es névadó szponzora készen áll technikailag jobban belefolyni a csapat működésébe, ám ...
»Miért lehet Leclerc a Ferrari következő bajnoka?
Charles Leclerc szinte még mindig újoncnak számít a Formula-1-ben, de a nevét máris mindenki ismeri. ...
»Nem követi a Rosberg-módszert, Bottas nem kér a pszichológusokból
Nico Rosberg a napokban arról beszélt, hogy neki annak idején pszichológus is segített abban, hogy l ...
»Prost: Ezek okozzák Vettel problémáit
A Formula-1 négyszeres világbajnok legendája tudja, mi lehet a gond Sebastian Vettel fejében, ami a ...
»Bíróságra viszik azt, ahogy Lawrence Stroll megvette a Force Indiát
Úgy néz ki, nem minden tiszta azzal az ügylettel kapcsolatban, ahogy Lawrence Stroll, Lance Stroll é ...
»Steiner: Valahogy meg kell akadályoznunk a versenyzőink ütközéseit
Günther Steiner, a Haas csapatfőnöke szerint valamilyen hatékony megoldást kell találniuk arra, hogy ...
»Hamilton, Bottas: Néhol csak politikai érdekek miatt versenyzünk...
A Mercedes mindkét versenyzője, Lewis Hamilton és Valtteri Bottas is egyetért abban, hogy némelyik p ...
»Fogadjuk el, a régi szép idők elmúltak
Üvöltő V8-asok apró, könnyű karosszériákban. Az előző évtizedben épült F1-es autókra manapság noszta ...
»Verstappennek jót tett az elválás édesapjától
Nem kétséges, hogy Jos Verstappennek rengeteget köszönhet fia, Max, hiszen végig támogatta őt az F1- ...
»Williams: A Mercedest akarjuk, nem a Renault-t
Claire Williams egyértelműen tagadta azokat a híreszteléseket, melyek azt feltételezik, hogy a Merce ...
»Alonso kizárta az F1-es visszatérést
Fernando Alonso döntött, végleg maga mögött hagyta a száguldó cirkusz kavalkádját. Hiába várták viss ...
»Saját szabályain keresi a kiskapukat az F1
Egy szabályszegő csapatot alkalmaz a sportág vezetése annak érdekében, hogy minél előbb megtalálja a ...
»A McLaren veszélybe kerülne, ha annyit költene, mint a topcsapatok
Andreas Seidl szerint az F1-ben semmi nagy változás nem történt az elmúlt tíz évben, csak az, hogy a ...
»McLaren: Norris lesz a jövő F1-es sztárja
Zak Brown szerint éppen eleget láttak már a brit újoncból ahhoz, hogy ezt tudják, így siettek vele s ...
»Verstappen: Jöjjön a tankolás, ha így végig nyomhatjuk neki
2021-től visszatérhet a futam közbeni tankolás a hírek szerint. Ezt Max Verstappen és Valtteri Botta ...
»Hamilton: Norrist és a McLarent is jó nézni
A Mercedes ötszörös F1-es világbajnoka nagyon örül annak, hogy a McLaren összeszedte magát és azt is ...
»Gasly elhallgattathatta kritikusait
A Red Bullon belül az év első felében látványosan elbillentek az erőviszonyok Max Verstappen javára, ...
»Megtartják Zandvoort egyik fő jellemzőjét
Nem lesz Tilke-pálya a Holland Nagydíj helyszínéből, az a cél, hogy megmaradjon az az örökség, ami k ...
»Renault: Valóban csak Ricciardóra figyeltünk
A francia gyári istálló elismerte, legutóbb tényleg kicsit háttérbe szorították Nico Hülkenberget, c ...
»Nincs veszélyben Giovinazzi helye
Bár eddig mindössze egyetlen pontot tudott szerezni 2019-ben, alfás főnöke, Fred Vasseur szerint nin ...
»Rosberg: Norris és Sainz nem maradnak sokáig barátok
Ha valaki, Nico Rosberg pontosan tudja, a Formula-1-ben milyen illékony a csapattársak közti baráti ...
»Nem vártak ilyen gyors javulást a Hondától
Mindkét fél kölcsönösen elégedett a Red Bull és a Honda háza táján. A japán gyártó kicsit csodálkozi ...
»Sajtó: Binotto lemond a technikai igazgatói posztról
Úgy tűnik, valóban komoly átszervezés történik az idei évben betliző Ferrari vezetőségében. Mattia B ...
»Marko: Vettelnek mennie kell a Ferraritól
A Red Bull főtanácsadója biztos abban, hogy Sebastian Vettel csak akkor tudja összeszedni magát és ú ...
»Norris: Remélem, Hamilton még évekig marad
A brit újonc szeretné, ha ötszörös világbajnok honfitársa még évekig a mezőnyt erősítené. Neki is jó ...

Közzététel dátuma: Wed, 24 Jul 2019 07:08:41 +0200
Részletek
Fórumok
AS Racing :: Fórumok :: Liga fórum :: Szezon 2018

<< Előző téma | Következő téma >>
rFactor2
Oldal:  1 2 [3]
Moderátorok: Atesz, SOOR, mawerick, jojo, Sebenoli
Szerző Üzenet
Sebenoli
2017 jan 16 h, 21:18

Regisztrált tag #212
Regisztrált: 2012 febr 13 h, 17:20
Üzenetek: 379

Egy kis segítség azoknak akik szeretnék megváltoztatni a nick nevüket, és nem ment elsőre. Igazából a neten található információk fordítása, de eddig úgy látom szükség lesz rá.

"http://asracing.rfactor.hu/download.php?view.154"

[ Módosítva 2017 jan 16 h, 21:26 ]
Vissza az elejére
miklostamas
2017 ápr 17 h, 21:38
Regisztrált tag #2758
Regisztrált: 2015 júl 18 szo, 12:36
Üzenetek: 33
Hali. Elég komoly problémával szembesültem ma. Bizonyos idő elteltével olyan szaggatást kapok hogy ihaj! Nem tudom miért kezdődik és hogy miért ér véget. Végig próbáltam az összes lehetséges grafikai beállítást, de majdnem mindig jelentkezik, legtöbbször nem menet közben, hanem amikor kihajtok a boxból, és közben az fps változatlan. Ha esetleg valaki tud rá megoldást annak megköszönöm. Ja még valami, mindegy hogy single vagy multiplayer játék, és az AI-k számától se függ.
Vissza az elejére
Bübü
2017 ápr 18 k, 21:06
Regisztrált tag #2462
Regisztrált: 2014 dec 10 sze, 20:34
Üzenetek: 82
Nézd meg hogy amikor szaggatni kezd akkor a jobb alsó sarokba a steam jele folyamatosan ott van vagy villogva..mintha töltene.Ha nem folyamatos akkor valami blokkolja,nem a játékot hanem a steam-et,nekem ez volt...Lehet:tűzfal,viruskereső egyéb keresők-karbantartók még akkor is ha átengeded rajtuk a játékot-steamet.
Vissza az elejére
miklostamas
2017 ápr 19 sze, 07:20
Regisztrált tag #2758
Köszi. Majd megnézem. Ha ez van akkor mi a megoldás?
Vissza az elejére
Bübü
2017 ápr 19 sze, 20:33
Regisztrált tag #2462
Regisztrált: 2014 dec 10 sze, 20:34
Üzenetek: 82
Akkor minden olyat ami blokkolhatja ki kell kapcsolni,virusirtó,optimalizáló,karbantartó stb..én először csak az rf2-t engedtem át aztán külön a steamet is de ugy sem ment mert bár átengedték de nem teljesen ezért kikapcsolom ezeket és azóta minden ok.
Vissza az elejére
miklostamas
2017 ápr 21 p, 20:09
Regisztrált tag #2758
Hali a problémám még mindig fennáll. Nem függ a felbontástól sem az AI-k számától a képminőségtől, már mindent megnéztem. Egy bizonyos idő után jelentkezik. Megnyomom a Windows gombot, kattintok az egérrel visszaléptek és már megint oké. Úgy akad hogy az fps nem változik, olyan mintha megállna rövid pillanatra a kocsi. A köridőn is meglátszik. Mi lehet ez? Ha tud valaki segítsen. Az fps 150 alá sosem megy, de minimum grafikával is tud akadni 300 fps körül.
Vissza az elejére
Tomynho
2017 ápr 21 p, 21:39
Regisztrált tag #184
Regisztrált: 2011 dec 24 szo, 11:27
Üzenetek: 103
amikor az akadásokat érzékeled nem ír ki olyasmit, hogy szinkronizálás? (chatbe)
Vissza az elejére
miklostamas
2017 ápr 21 p, 22:24
Regisztrált tag #2758
Nem ír semmit. Csak akad. Legtöbbször úgy történik hogy az elindulás pillanatában kezdi nem is játék közben.
Vissza az elejére
Tomynho
2017 ápr 21 p, 22:40
Regisztrált tag #184
Regisztrált: 2011 dec 24 szo, 11:27
Üzenetek: 103
Van más steam-es játék is amivel játszol esetleg?
Csak, hogy annál is van e ilyen probléma, hátha olyasmi problémád lehet, amit Tibi is írt.
Eszközkezelőt érdemes lehet megnézni nem e fut valami a háttérben hátha. Milyen oprendszered van am?
vga driver esetleg?
(bocs a sok kérdésért, csak látatlanban próbálok találgatni hátha bejön valami )
Vissza az elejére
miklostamas
2017 ápr 22 szo, 06:42
Regisztrált tag #2758
A Raceroom van még de ott minden oké.
Az eszközkezelőt néztem már , akkor jöttem rá hogy amikor visszalépek a játékba már nem akad. Egyébként processzor 8% memória 20% körül mozog.
A driverek rendben. Windows 10.
A gép nem melegszik, már ezt is néztem.
Tegnap este vettem észre hogy a fejmozgás fizikai számítását is lehet állítani (aero ,engine stb) lehet hogy itt lesz a bibi, mert amikor offra vettem akkor utána nem akadt, de csak akkor lesz ez biztos ha majd többször megpróbálom, mert nem mindig szarakodik hanem teljesen véletlenszerűen alkalmanként.
Ha esetleg van ötleted hogy mi lehet még írd meg lêgyszi.
Nem függ pályától, autótól, módtól. De valamiért szaroz velem.
Vissza az elejére
miklostamas
2017 ápr 23 v, 06:58
Regisztrált tag #2758
Hali. Úgy néz ki hogy megvan a bibi, a fejmozgást kellett offra állítanom. Azóta nem volt gond. Csak azt nem tudom hogy miért az irányítás beállításai között van ez.
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 [3]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF