AS RacingAS Racing Online F1 Liga
Üdvözlet
Chatbox
Üzenetek írásához regisztrált tagnak kell lenned - jelentkezz be, vagy regisztrálj

MX
dec 31 : 23:24
BUÉK !

Tomynho
dec 31 : 21:53
Meglátjuk, de sok reményt nem fűzök már hozzá. Minden esetre új év új remények, B.U.É.K. mindenkinek!

mawerick
dec 31 : 20:20
Remélem 2019. újra tudjuk szervezni a ligát!!!!!!!!!!

Fuqx
júl 08 : 09:53
köszi a segítséget mindenkinek

lassan egy használható setem is lesz, de ez mér eltart egy ideig

Tomynho
júl 07 : 21:14
Hát a Track Map PLugint felejtsd el. Mivel most vetted gondolom pár dolog még új, így gyorsba a lényeget megpróbálom összegezni.
1. rf2 már dx11-es ha jön új build arra frissít automatikusan steam indításnál. Track map plugin pedig csak dx9-be működik. Vissza állítani nem tudom érdemes e, sztem nem ér annyit.
Ami a DRS-t illeti azt beállításokban Rear flap néven találod. Arra beállítod melyikkel akarod aktiválni és annyi. Nem kell mást állítgatni meg ilyenek. Nézz szét steam-ben, rf2 műhely, ott akadnak hudok amik működnek dx11-ben.

Fuqx
júl 06 : 22:16
Tudja valaki mi a teendő, ha a trackmap plugin nem működik?
Bemásoltam az rfactor2 gyökérbe és amikor játékban vagyok, a pluginok listájában benne van és be van kapcsolva, de hiába nyomok ALT+SPACE-t nem történik semmi.
ötlet?

ja és mellesleg hogy kell beállítania drs-t?

Fuqx
júl 05 : 19:27
szerver jelszól kapok?

kösziiiii

Tomynho
júl 05 : 11:07
Elméletileg vlsui leszed mindent. Működése ugyan az, mint rf1 esetében.

Fuqx
júl 04 : 20:53
helló belló,

Beszereztem "végre" az rfactor 2-t.
valaki tud nekem privátban küldeni egy leírást linkekkel, hogy milyen mod, honnan, és mi egyéb kell a szerverhez való csatlakozáshoz?

köszi

mawerick
jún 16 : 15:23
Szerintem most már lehet szervezni a versenyt nem ?

Tomynho
máj 25 : 19:51
van

vihar
máj 25 : 19:14
Üdv van itt Valaki?

Lacika77
máj 23 : 19:13
Sajnos addig nem lesz semmi,míg 3-an tesztelünk!

Tomynho
máj 21 : 12:25
akkor 4-en már biztosan vagyunk

Idoli
máj 20 : 09:17
én jövök ha lesz valami indítva..

Lacika77
máj 11 : 18:14
nekem bejön a mod! csak kezdjünk valamit!

Tomynho
máj 09 : 22:30
Én az uborkaszezonokat nem szeretem. Nézelődni 20 fele, tesztelgetni potyára nincs időm. Ezért támasztok előre több követelményt 1 modnak, ami már ha az elején megbukik nem is nézem tovább. Ez a 2018-as, bár még elég kezdetleges (nem 18-as modell, csak amolyan átalakított valami) egész jónak tűnik. Hétvégén legkésőbb azért megnézem, az 1.0-ás verzióját ismerem, nem tudom ez miben jobb, másabb, majd kiderül, de jó lenne már csinálni valamit

mawerick
máj 09 : 19:31
No nem tesztel senki?
indítani kellene lassan egy bajnokságot nem?

mawerick
máj 06 : 17:43
Jó az idő lehet jönni tesztelni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sebenoli
máj 02 : 22:57
Fent van a szerveren is. VLS-el tölthető.

mawerick
máj 02 : 16:50
Sziasztok a facebookra felraktam egy videót a módról nekem tetszik használható.

Idoli
máj 01 : 13:13
ok

mawerick
ápr 30 : 07:18
Mai nap fogom tesztelni az ASR 2018 v 1.1 módot ha jó felrakatom!

mawerick
ápr 30 : 07:06
Hát most már kezdhetnénk valamit!

ShiftHUN14
ápr 28 : 16:58
Ha ujraindultok visszajövök én is hiányzik már a versenyzés.

Legújabb látogatók
  • apunaz
    [ 6 nap, 19 óra, 0 perc, 4 mp ezelőtt ]
  • Sebenoli
    [ 1 hét, 2 nap, 15 óra, 11 perc, 6 mp ezelőtt ]
  • pityu72
    [ 2 hét, 19 óra, 48 perc, 48 mp ezelőtt ]
  • bimre60
    [ 2 hét, 5 nap, 22 óra, 53 perc, 5 mp ezelőtt ]
  • MX
    [ 2 hét, 6 nap, 10 óra, 48 perc, 27 mp ezelőtt ]
  • Tomynho
    [ 2 hét, 6 nap, 12 óra, 20 perc, 5 mp ezelőtt ]
  • mawerick
    [ 2 hét, 6 nap, 13 óra, 3 perc, 16 mp ezelőtt ]
  • SOOR
    [ 3 hét, 1 nap, 23 óra, 56 perc, 35 mp ezelőtt ]
  • takszis
    [ 1 hónap, 2 hét, 2 nap, 22 óra, 50 perc, 55 mp ezelőtt ]
  • Koko
    [ 2 hónap, 6 nap, 20 óra, 8 perc, 2 mp ezelőtt ]
Címsorok

»Vettel: A cél adott, a többi csak rajtunk múlik
Sebastian Vettel a hétvégén a Bajnokok Tornáján állt rajthoz Mexikóban. A négyszeres világbajnok az ...
»Briatore mindig is szeretett kockáztatni
A Formula-1 egyik legdörzsöltebb figurája mindig is Flavio Briatore volt. Az elmúlt évtizedekben néh ...
»Verstappen komolyan vette büntetését
A korábbi Formula-1-es pilóta, Vitantonio Liuzzi elmondta, hogy Max Verstappen abszolút komolyan vet ...
»Magnussen: Hamilton nem volt szabad a McLarennél
A Haas-Ferrarinál versenyző Kevin Magnussen is a McLarennél debütált, ahogy korábban Lewis Hamilton ...
»Verstappen hiába kopogtat a nagyoknál?
Bár a legtöbb szakértő szerint Max Verstappen tudása alapján a legnagyobb istállókhoz kerülhetne kom ...
»Fontos dolgot kell megtanulnia a McLaren újoncának
Lando Norris, a wokingi F1-es istálló fiatal tehetsége szerint a Formula-2-ben és a többi utánpótlás ...
»Vettel: Egy nap talán Micknek adom át a helyem
Sebastian Vettel utódjaként is tekint arra a Mick Schumacherre, akit szombaton jelentettek be a Ferr ...
»A kerékcserék bajnoki helyezést dönthetnek el
A téli szünetben sem pihennek a Formula-1-es kerékcseréket végző szerelők, ráadásul már csak két hón ...
»Az év legjobb előzőművészei
Többek között Sebastian Vettel, Lewis Hamilton és Fernando Alonso is remek felzárkózásokat mutatott ...
»Marko: Titkos tárgyalásunk volt Alonsóval
A Red Bull főtanácsadója elismerte, 2007-ben valóban titokban tárgyaltak a kétszeres világbajnok spa ...
»Eldőlt: Mick Schumacher a Ferrari Akadémián
Néhány nappal azután, hogy felmerült, hogy apja nyomdokaiba lépve az F3-as Európa-bajnok is a marane ...
»„A legtöbben azt sem tudtuk, ki az a Lewis Hamilton”
Marc Priestley, a McLaren egykori szerelője az Autosport szaklapnak mesélt arról, Lewis Hamilton érk ...
»Dinamikusan nő az F1 rajongói bázisa
Mind televíziós nézettség, mind pedig online platformok terén egyre több emberhez jut el a száguldó ...
»Sainz: Most felhajtás kell az F1 köré
Az F1 szabályváltozásaival kapcsolatban túlsúlyba kerültek a negatív vélemények, pedig van miért örü ...
»Ricciardo a McLarennel is tárgyalt
A Red Bulltól a Renault-hoz átigazoló ausztrál F1-es pilóta elárulta: a csapat személyzete meggyőzte ...
»Átment az FIA töréstesztjén az új Ferrari
Az olasz sajtó értesülései szerint egy hónappal a hivatalos bemutató előtt teljesítette az FIA kötel ...
»„Vettelnek össze kell szednie magát fejben”
A Ferrari korábbi csapatmenedzsere, Romolo Tavoni úgy véli, a négyszeres világbajnok F1-es pilóta ne ...
»Schumachernek a Sauber és a Haas is segíthet
A Ferrari az Alfa Romeo-Sauberrel és a Haasszal is szoros szövetségben van a Formula-1-ben, így könn ...
»A Honda-mérnök majdnem elsírta magát
Pierre Gasly számára lenyűgöző, hogy a japán gyártó milyen mértékben veszi komolyan, hogy az erőforr ...
»Már a helyettese is megvolt, mégis marad a Renault Sport elnöke
Miután a helyettesnek eredetileg kinevezett Thierry Koskas azóta távozott a Renault kötelékéből, a s ...
»Új versenymérnökök a Haasnál
Az amerikai csapattól megerősítették, hogy mind Romain Grosjean, mind Kevin Magnussen új versenymérn ...
»Kubica: Olyan leszek, mint egy újonc
Hiába tudhat öt F1-es szezont a háta mögött, a hosszú évek után idén visszatérő Robert Kubica úgy ér ...
»Albon: Még soha nem vezettem F1-es autót
Alexander Albon úgy vág neki első Formula-1-es szezonjának a Toro Rosso pilótájaként, hogy korábban ...
»A Honda érzi az erőt, már az élmezőny a célja
Az F1-es motorgyártóra nem jellemző a felelőtlen ígérgetés, most viszont bátor célokat fogalmazott m ...
»Lowe csapdába esett a Williamsnél
Csak két éve érkezett a grove-i istállóhoz technikai igazgatóként, ám nem volt tisztában a problémák ...
»Bottas: Jó előérzetem van erre az évre
Valtteri Bottas rápihent az előtte álló szezonra, mely számára tele lesz kihívásokkal, most már azon ...
»Ricciardo őszintén beszélt távozásáról
A Red Bull hajdani ausztrál pilótája, Daniel Ricciardo őszintén nyilatkozott, miért is hagyta el a R ...
»Kamukép a kiszivárogtatott McLaren?
Tegnap úgy tűnt, hogy Woking véletlenül posztolt egy képet a közösségi médiában idei versenyautójáró ...
»Finnország is F1-es futamot rendezne
Velük együtt mindössze két olyan ország van, amely világbajnokot már adott az F1-nek, saját versenyt ...
»Ricciardo: Nem csap be Hülkenberg negatív rekordja
Nico Hülkenberg F1-es pályafutása során még egyszer sem állt dobogón. Új csapattársa, Daniel Ricciar ...
»Perez: Szorult helyzetben van Ocon
Bár nagy lehetőséggel kecsegtet, egyben szörnyen bizonytalan Esteban Ocon helyzete a Mercedesnél - v ...
»Chandhok: Max megérett a világbajnoki címre
Max Verstappen jelenleg ott tart, ahol Lewis Hamilton 2008-ban: megérett az egész éven át tartó vilá ...
»Vettelnek a bűvös ötös segíthet idén
Az olasz rajongók egy emberként remélik, hogy az ötös szám 2019-ben valóban jó ómen lesz Sebastian V ...
»Posztolta, majd törölte 2019-es autója képét a McLaren
Az MCL34 részletét ábrázoló képről három fontos részlet olvasható le, köztük egy jelentős szponzor é ...
»Leclerc-nek Vettel időmérőit kell megugrania
2018-ban Charles Leclerc a Saubernél kiváló teljesítményt nyújtott, ezért sikerülhetett megszereznie ...
»Tervező: Drasztikusabbak az idei változások
A halo tavalyi bevezetése messze nem volt akkora horderejű az F1-ben, mint az idei szabálymódosításo ...
»Alonso: Az F1-en kívül nem maradt semmim
Fernando Alonso visszavonulását követően elmondta, annak, hogy hosszú évekig üldözte a sikeres karri ...
»Rivola: Ezt a Vettelt nem ismerem
Massimo Rivola, a Ferrari egy korábbi mérnöke nem ismert rá a 2018-ban látott Sebastian Vettelre. Az ...
»Villeneuve: F1-be menne a gyerek? Ne tegye
Lesújtó véleménnyel van 1997 F1-es világbajnoka a kisebb formulaautós sorozatokról, szerinte ezek a ...
»A Ferrari valóban érdeklődik Schumacher iránt
Napvilágot látott a hír, mely szerint a Ferrari szeretné megszerezni pilóta-programjába Mick Schumac ...

Közzététel dátuma: Mon, 21 Jan 2019 10:13:38 +0100
Részletek
Fórumok
AS Racing :: Fórumok :: Liga fórum :: Szezon 2018

<< Előző téma | Következő téma >>
Versenynaptár 2018
Moderátorok: Atesz, SOOR, mawerick, jojo, Sebenoli
Szerző Üzenet
Sebenoli
2017 jan 16 h, 20:17

Regisztrált tag #212
Regisztrált: 2012 febr 13 h, 17:20
Üzenetek: 379

Ebben a témában szavazuk majd meg a bajnokságban résztvevő pályákat. Az világossá vált, hogy 20+ futamos bajnokság nem fog működni, ezért szűkítenünk kell a kört.

[ Módosítva 2017 jan 16 h, 20:18 ]
Vissza az elejére
ZOLI
2017 jan 18 sze, 05:07
Regisztrált tag #271
Regisztrált: 2012 dec 22 szo, 16:40
Üzenetek: 84
Imola/Indianapolis/Isztambul/ és a régi Hockenheim ring fantasztikus lenne.
Vissza az elejére
Tomynho
2017 jan 18 sze, 17:35
Regisztrált tag #184
Regisztrált: 2011 dec 24 szo, 11:27
Üzenetek: 103
Isztambult adom, azon én se mentem már 100 éve pedig nagyon jó kis pálya sztem, emellett Valenciát is szívesen látnám és Monacot....esetleg ha van akkor Magny Cours.
Vissza az elejére
Sebenoli
2017 jan 18 sze, 21:54

Regisztrált tag #212
Inkább arra gondoltam, hogy mik azok a pályák, amik nélkül meglennénk a jelenlegi naptárból, ami mondjuk irányt mutat mondjuk egy 12 futamos naptár összeállítására. Nálam ilyen Sanghaj, Hockenheim, Sochi, Szingapúr, és talán Mexikó és Abu Dhabi.
Vissza az elejére
Tomynho
2017 jan 18 sze, 23:24
Regisztrált tag #184
Hát a 16-17-es naptárból kiindulva én rögtön mindjárt Bakut raknám ki...oké, hogy új, de emiatt ne hagyjunk ki tradicionális pályát. Sochiban mondjuk szívesen letolnék egy versenyt, de ugyan a kategória nálam, mint Baku, inkább egy régóta naptárban lévő pálya, mint ezek. A1 Ring (Red Bull Ring) részemről a monacoi gokartpálya széles gyors verziója. Percen belüli körök (főleg ezzel a moddal ) ráadásul nyomd a gázt, ész nélkül pályának tartom. Unalmas rövid...stb.
Kínát, Hockenheimet, Nürburgringet, Mexikót én is kihagynám, Abu Dhabi talán még befér nálam a 12-be.
Amikre voksolnék:
Melbourne
Sepang
Bahrein
Monaco
Hungaroring
Spa
Monza
Silverstone
Interlagos
Abu Dhabi
Barcelona
Suzuka

Esetleg még Kanada és szingapúr beférhet valamelyik helyére én nagyjából ilyesmit el tudnék fogadni
Vissza az elejére
ZOLI
2017 jan 24 k, 15:16
Regisztrált tag #271
Regisztrált: 2012 dec 22 szo, 16:40
Üzenetek: 84
Ha a kuka tartamàt kell erősíteni akkor : sochi . Szingapur. Mexic. Hockenheim
Vissza az elejére
ShiftHUN14
2017 márc 02 cs, 13:24
Regisztrált tag #2765
Regisztrált: 2015 júl 26 v, 11:50
Üzenetek: 43
Szingapúrt èn szeretem.Maradhatna.Amik mehetnek:Mexikó,Malajzia,Baku,Silverstone,Suzuka.

Lehetsèges versenynaptàr:
Ausztràlia
Bahrain
Kína
Ausztria
Monaco
Spanyol
Szingapúr
Spa
Hungaroring
Monza
Nürburgring
Baku helyett Hockenheim mint európa nagydíj
Abu Dhabi
Utolsó futamnak Brazilia

[ Módosítva 2017 márc 02 cs, 13:32 ]
Vissza az elejére
pityu72
2017 márc 03 p, 11:08
Regisztrált tag #2542
Regisztrált: 2015 febr 16 h, 19:21
Üzenetek: 33
nálam monaco Silverstone Ausztria imola kuka
ami jó lenne
Ausztrália
Malájzia
Bahrain
Baku
Kina
Barcelona
Spa
Monza
Hungaroring
Suzuka
Montreal
Abu Dabi
Vissza az elejére
Sebenoli
2017 aug 18 p, 08:53

Regisztrált tag #212
Kérdés azokhoz, akik szeretnének indulni a bajnokságban.
Lehet egyszavas, vagy kifejtős is a válasz, csak érdekel a véleményetek!

Hosszú szezon ~20 futam, vagy rövidebb ~10 futam?
Vissza az elejére
MX
2017 aug 18 p, 13:12
Regisztrált tag #10
Regisztrált: 2008 szept 10 sze, 21:32
Üzenetek: 798
Én örülnék ha egy mini szezonra összeállna az AS Imibáékkal. Lenne egy lélelgzetnyi ideje Olinak felkészülni egy uj modra ha az igeny megvan ra.

Persze ezt úgy is értem ,hogy ott akkor Imibáékhoz csatlakozva a szezonukhoz elfogadtatik az ő szablyzatuk feltételeik. Én ennek örülnék.
Vissza az elejére
MX
2017 aug 18 p, 13:14
Regisztrált tag #10
Regisztrált: 2008 szept 10 sze, 21:32
Üzenetek: 798
Persze en tesztelnintesztfutamra ugranek be igy csak felvetettem egy uj lehetoseget
Vissza az elejére
mawerick
2017 aug 18 p, 14:16

Regisztrált tag #24
Regisztrált: 2008 okt 12 v, 10:10
Üzenetek: 278

Én szeretnék egy teljes futam sorozatot! Ha már versenyzünk akkor legyen a teljes de a pályák már olyanok legyenek amik autózhatók nem olyan mint pl. suzuka.

[ Módosítva 2017 aug 18 p, 14:18 ]
Vissza az elejére
Tomynho
2017 aug 18 p, 21:53
Regisztrált tag #184
Szívesen mennék egy hosszú 20 futam körüli szezont, de ez lényegében 1 naptári év. Egy adott évben pedig bármi közbejöhet és oda a szezon. Arról már nem is beszélve, hogy ezt a jelenleg is futó mindössze 10 futamos kis bajnokságot is viszonylag elfogadható létszám tudatában kezdtük meg, aztán valahogy kihullottak az emberek, többségük csak jelentkezett, kakaskodott a modválasztásnál is, aztán még is ez a mod lett, még se jött. Ezzel kapcsolatban az ötletem, hogy minden modot tesztelni szoktunk, így akinek nincs pl 50 vagy inkább 100 köre, az had ne szavazhasson már! Egyrészt mert azért tesztelni kell, ez nem olyan, hogy beülsz és no.1, másrészt pedig az, hogy valami szar az nem vélemény, hogy pontosan le tudd írni mi a baj a moddal kell a teszt...sok sok teszt. Aki pedig erre nem hajlandó nem méltó, hogy egyáltalán szavazati joggal bírjon a többi normálisan tesztelő versenyzővel szemben! Kell egy nem nevetségesen alacsony körszám, és csak az a szavazat számítson, elvégre teszt nélkül honnan is tudhatná bárki, hogy milyen az amivel megy?!
Vissza az elejére

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF